unnamed.jpg
Timka píše ako drak a jej články na rôzne témy sa veľmi príjemne čítajú. Som rád, že sa riadi heslom „zaplatíte veľa, ale dostanete ešte viac“ – ak potrebujete šikovnú a rýchlu copywriterku, tak, ako hovoríme mi Štúrovci, you cannot go wrong with Timka.

Dominik Harman

Harmanis.sk

inspirace-a-rady-pro-premyslive-mlade-lidi-mensirozliseni.jpg
Timka je inteligentní slečna, která se nebojí říct svůj názor a takový je i její blog. Pozitivní, neunavitelná a vždy ochotná pomoci. Články jsou informačně hodnotné, psané s lehkostí, přesně tak to má být.

Hana Bártová

Hanka.mablog.eu

bedding-business-camera-916335.jpg
O Timkablogu: Vynikající výběr témat různého druhu, zajímavé čtení pro všechny věkové kategorie. Moc chválím a děkuji za kvalitní články!

Adam a Lukáš

Two Gentlemen

55576090-10215500180630208-2847687179809849344-n.jpg
Na Timke by som rád vyzdvihol jej prístup k práci a celkovú proklientsku kominikáciu. Odporúčam využiť jej služby každému, kto potrebuje kvalitný kontent a nemá čas zapodievať sa vysvetľovaním či korekciou gramatiky po juniorských copywriteroch.

Matej Tóth

digitalman.sk

jaroslav-dodok-profil-21.jpg
Kreativita nie je to jediné, na čo má Timka talent. Dokáže pripraviť zmysluplné texty, aj kvalitnú jazykovú korektúru. Na jej prístupe musím oceniť predovšektým efektívnu komunikáciu, vďaka čomu sme texty pre nášho klienta dostali včas.

Jaroslav Dodok

Mavio Media